Hrobka open dvorek 150Kapucínská hrobka je do 8. 7. zavřená

Kapucínská hrobka je 29. 6.–8. 7. 2020 z technických důvodů zavřená. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu v dalších dnech, kdy už budeme mít letní otevírací dobu.  

Hrobka open dvorek 150

Komentované prohlídky

Srdečně vás zveme na sobotní komentované prohlídky hrobky 11. a 25. 7. 2020. Tuto akci pořádáme v rámci Brněnského léta u kapucínů, během kterého budete moci navštívit prakticky celý areál kláštera. Podrobnosti a možnost rezervace vstupenky najdete zde.

Hrobka open dvorek 150Prohlídka kláštera s představeným kapucínů

Srdečně vás zveme na komentovanou prohlídku kláštera v sobotu 18. 7. 2020. Tuto akci pořádáme v rámci Brněnského léta u kapucínů. Podrobnosti a možnost rezervace vstupenky najdete zde.

Kapucínská hrobka je zavřená

Od pátku 13. března 2020 až do odvolání je kapucínská hrobka uzavřená. Respektujeme tím vládní vyhlášení nouzového stavu a věříme, že společnými silami se nám podaří projít touto etapou do lepších časů.

Divis Zeno 150Zeno Diviš a hrobka

Dovolujeme si vám představit našeho kolegu, kapucína Zena Diviše. Patřil mezi výrazné osobnosti brněnského kláštera a jako první se začal systematicky věnovat zdejší hrobce. Zde si můžete přečíst jeho životopis.

Marie Terezie TrenckTrenck v otázkách a odpovědích

Ve středu 22. ledna 2020 vás srdečně zveme na přednášku antropoložky Petry Urbanové. Tentokrát však můžete debatu ovlivnit i vy.

více »