Komentované prohlídky

Skupinám v počtu 10 a více lidí nabízíme komentované prohlídky, ovšem pouze v českém jazyce. Prohlídku je nutné si rezervovat a počítat s časovou náročností zhruba 50 minut. Čím je skupina početnější, tím je prohlídka zpravidla delší. Objednávky prohlídek jsou závazné. Pokud budete chtít změnit čas prohlídky, její formu (komentovaná či individuální s tištěným průvodcem) nebo nebudete moci přijít, dejte nám prosím vědět nejméně den předem. V den samotné prohlídky už změna času nebo formy není možná.

Chcete nás navštívit ve větší skupině?

Chcete nás navštívit ve skupině a nemáte zájem o komentovanou prohlídku? Pokud je vás 15 a více, rezervujte si prosím termín. Hrobka má totiž své prostorové limity. S rezervací se vyhnete zbytečnému čekání na to, až odejdou předchozí návštěvníci. V horším případě se může stát, že se do hrobky nedostanete vůbec. Pro rezervaci prosím využijte formulář na této stránce a do poznámky nám napište, že chcete pouze tištěné průvodce.

Chystáte se navštívit hrobku s dětmi?

I na ty myslíme a máme pro ně připraveného speciálního tištěného průvodce. Přesto doporučujeme, abyste dětem před návštěvou hrobky vysvětlili, kam se s nimi vydáváte a co tam uvidí. Pomoci vám může třeba již zmíněný dětský průvodce.

Před návštěvou hrobky si prosím přečtěte Návštěvní řád. A také vás prosíme, abyste po celou dobu prohlídky zachovávali respekt vůči našim zesnulým.

Upozorňujeme, že hrobka není bezbariérová.

V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Rezervace komentované prohlídky: